Oferta dla firm

Dla Firm

Organizujemy kursy języka polskiego dla firm. Zapewniamy ciekawe i rozwijające zajęcia dla pracowników i jednocześnie wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firmy.

Jak prowadzimy
zajęcia?

Nasze podejście do nauczania opiera się na nowatorskiej metodzie Dogme, której założeniem jest skupianie się w pierwszej kolejności na realnych potrzebach językowych kursantów. Na zajęciach podejmujemy tematy, które są dla kursantów kluczowe na dany moment. Jesteśmy gotowi wychodzić naprzeciw tematom proponowanym przez uczestników.  Dzięki takiemu podejściu nasze lekcje są niezwykle angażujące, ponieważ kursanci mają bezpośredni wpływ na proces nauki.

Przepis na najelpszy kurs jezyka polskiego

Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i potrzeby. Z przyjemnością zorganizujemy spersonalizowany kurs dla pracowników firmy, który będzie zarówno nauką jak i ciekawie spędzonym czasem. Możemy przygotować specjalną ofertę dla Państwa firmy uwzględniając, nie tylko kurs językowy, ale również program kulturalny: tematyczne wycieczki po Wrocławiu oraz wspólne wyjścia do muzeów, na koncerty etc. Kursy możemy zrealizować w dowolnym miejscu, u nas w szkole bądź w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Jesteśmy pewni, że znajdziemy optymalne rozwiązania i przygotujemy wyjątkowy kurs dla pracowników Państwa firmy.

Wypełnij formularz

Kursy języka polskiego w szkole FishKoi będą dla zespołu Państwa firmy zarówno praktyczną i angażującą nauką, jak i fantastyczną, językową przygodą.