FishKoi kursy języka polskiego

Edukacja
to relacja

Kursy języka polskiego Wrocław

Dynamiczna komunikacja

Metoda DOGME zakłada dynamiczną komunikację na płaszczyźnie student – nauczyciel oraz student – student. W trakcie zajęć nauczyciel jest otwarty na zagadnienia i tematy zgłaszane przez samych uczniów, dzięki czemu kursanci czują, że mają realny wpływ na przebieg lekcji. 

Kursy jezyka polskiego

Cel – zaangażowanie kursantów

Naszym priorytetem jest tworzenie dobrych relacji z kursantami. Zaufanie daje przestrzeń do większego zaangażowania ze strony studentów, co w konsekwencji przekłada się na szybkie efekty w nauce języka polskiego.

Filozofia Szkoły

W FishKoi przekazujemy wiedzę, która realnie jest potrzebna kursantom. Zależy nam na tym, aby student był zaangażowany podczas procesu nauki, dlatego staramy się prowadzić zajęcia interaktywnie, merytorycznie i w przyjaznej atmosferze. 

5 lat

Doświadczenia

Wybierz formę nauki języka polskiego

W ofercie naszej szkoły każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia indywidualne z języka polskiego dla osób, które cenią sobie spersonalizowany program nauczania. Dla tych, którzy lubią poznawać innych i wchodzić z nimi w interakcję – świetną opcją okażą się kursy grupowe. Z kolei dla osób, którym zależy na jak najszybszej nauce języka polskiego, mamy do zaoferowania intensywne kursy z ogromną dawką wiedzy i technikami do opanowania języka polskiego w krótkim czasie. Kursy języka polskiego wrocław

Opinie naszych kursantów

Really great lessons. Mrs. Hanna is always well prepared, (she provide a lot of exercises and class materials. ) In the class we polish language by constant conversations, and therefore i am more comfortable with polish language. I really recommend Hanna as instructor.
Ryan
10 października 2021
Hania замечательный учитель, уроки всегда проходят легко, интересно и непренуждённо, но очень эффективно! Я рада, что начала и продолжаю изучение польского языка именно с ней. Очень рекомендую!
Krystyna
16 października 2021
Bardzo szybko zaczęłam mówić po polsku. Super nauczyciel, zajęcia są bardzo ciekawe.
Olena
30 czerwca 2021
Bardzo dobry nauczyciel. Każda lekcja jest inna, więc nauka języka nie jest nudna, ale staje się interesująca i pouczająca.
Aliaksandr
13 stycznia 2021

poczytaj na blogu

Co nowego w szkole FishKoi?